DUK

Pinigų piniginėje yra, bet reklama nejuda?

Gali būti, jog pamiršote pinigus iš piniginės perkelti į savo reklaminės kampanijos sąskaitą. Ją papildyti galėsite tik po to, kai bus patvirtintas bent vienas jūsų reklaminis baneris Kai baneris jau patvirtintas, suraskite pasirinktos kampanijos banerių puslapyje užrašą "Kampanijos balansas" ir paspaudę pliuso ženklą lengvai papildysite savo reklaminės kampanijos balansą. Iš jūsų piniginės pinigai tiesiogiai nenuskaitomi į kampanijos balansą, kol jūs to nepadarysite savarankiškai.

Negaliu įdėti banerio paveikslėlio - visą laiką atmeta?

Pasitikrinkite ar paveikslėlį dedate to dydžio, kuris pažymėtas ankstesniame pasirinkime. Tai yra ar atitinka jo plotis ir aukštis.. Reikėtų turėti omenyje, kad leidžiami paveikslėlių formatai yra GIF, PNG, JPG, JPEG..

Įdėjau kodus į tinklapį , paspaudžiau tikrinti ir nieko?

Pabandykite perkrauti AddPress.eu puslapį, kuriame tikrinate. Gali būti jog jums tiesiog nerodo. Jei perkrovus atsirado užrašas - "Moderuojama" - reiškia jūsų svetainė peržiūrima administratorių. Turėkite kantrybės - tai gali užtrukti.

Pasiekiau mokėjimo riba, bet pinigų dar negavau?

Pasiekus mokėjimo ribą savo uždarbį gausite iki sekančio mėnesio 16 dienos, Būkite kantrūs, jūsų pinigai bus jums pervesti laiku, prieš tai gavus pranešimą apie išmokamą pinigų sumą.

Ar turiu į savo klientų sąrašą, kaip pavadinimą įvesti tikrą įmonės pavadinimą?

Tikro jūsų kliento, kuriam atstovaujate pavadinimo įvesti nebūtina. Visos tos skiltys su klientų pavadinimais yra jūsų patogumui ir pas mus niekur nėra fiksuojamos. UAB Adpresa sutartis sudaryta su jumis, o jūsų klientų reikalai yra tik jūsų reikalai.

Kaip man apmokėti kampaniją iš savo kliento sąskaitos?

Kreipkitės tiesiogiai į mus ir išrašysime jūsų kliento vardu sąskaitą, kurią jis turės apmokėti iš savo vardo sąskaitos. Tada jums į jūsų piniginę įdėsime tą sumą, kurią galėsite jau naudoti savo vardu.

Parašykite mums