Taisyklės

Tinklapio AddPress.eu, taikomos tik registruotiems jo nariams. Jeigu jūs planuojate tapt  šios sistemos naudotoju - jums vertėtų su jomis susipažinti, jei ne - tai galite toliau neskaityti ir užversti šį puslapį.

AddPress.eu sistemos naudojimosi taisyklės

Šios taisyklės kažkuria prasme skirtos jums tam, kad susipažintumėte su galimomis klaidomis ir po jų seksiančiais sistemos darbo sutrikimais, kurie galėtų atsiliepti tolesnei jūsų darbo šioje sistemoje darnai. Todėl prašome jūsų ir rekomenduojame jums jų laikytis

  • Įdėmiai susipažinkite savo pasirinktos paskyros (Valdytojo, Tarpininko ar Užsakovo) puslapyje pateiktais patarimais. Tai gali padėti išvengti klaidų, kurių vėliau nebus įmanoma ištaisyti ir teks kurti naują paskyrą.
  • Savo paskyroje teisingai užpildykite naudotojo anketą, kurioje klausimai nors ir minimalūs, tačiau labai svarbūs jums pačiam (pačiai), gaunant iš AddPress.eu sistemos jūsų operaciją patvirtinantį dokumentą.
  • Teisingai pasirinkite jums reikalingą paskyrą, kuria norite naudotis - Valdytojo, Tarpininko ar Užsakovo, kurios visos prieinamos iš jūsų naudotojo profilio..

Valdytojo paskyra skirta tinklapių-svetainių Valdytojams, kurie nori sudaryti sutartį su UAB "Adpresa" išnuomodami savo svetainės reklamai skirtą plotą už sutartą užmokestį.

Užsakovo paskyra skirta reklamos užsakovams, kurių skelbimai bus skelbiami į AddPress.eu sistemą įeinančių tinklapių Valdytojų svetainėse.

Tarpininko paskyra yra tokia pati, kaip reklamos Užsakovo, išskyrus vieną smulkmeną - jo paskyroje galima sudaryti atstovaujamų įmonių ar asmenų sąrašus. Įmonių sąrašuose nebūtina įrašyti tikro įmonės pavadinimo, nes jie sudaromi Tarpininko ir prieš savo atstovaujamas įmones ar asmenis, Tarpininkas atsakingas pats. UAB "Adpresa" sudaro sutartį su Tarpininku ir pastarojo santykiai su savo užsakovais jos nedomina.

Kiekvienas iš registruotų AddPress sistemoje naudotojų gali savo paskyroje naudotis visomis trimis sritimis - Užsakovo, Valdytojo ir Tarpininko vienu metu. Sistema to neriboja.  Tačiau to pasekoje galite pasielgti neatidžiai.

Susidūrus su nesuprantam sistemos reakcija (kažkas neveikia, laukėte kitokios sistemos reakcijos ar sustojo veikiantis procesas - neskubėkite griebtis veiksmų - AddPress apsaugota nuo sisteminių lūžimų, todėl tai gali būti:

  • Interneto sulėtėjimo ar atsijungimo jūsų naudojamame įrenginyje pasekmė;
  • Nepabaigtas veiksmas, kurio užbaigimo laukia sistema;
  • Nepradėtas veiksmas, kurio rezultatų jūs laukiate

Visais atvejais pasitikrinkite minėtas galimas priežastis r įdėmiai perskaitykite kiekviename skyrelyje įdėtą būtinąją informaciją apie savo galimus veiksmus jame.

Sistemą vis dar tobuliname jūsų patogumui, bet ir dabar ja naudotis yra visiškai paprasta.

Plačiau apie niuansus r atsakomybę bei įsipareigojimus - vartotojų sutartyje, kurią skaitysite pasirinkdami savo naudojamą sritį - rekomenduojame ją perskaityti įdėmiai.

UAB "Adpresa" kolektyvas linki jums visokeriopos sėkmės naudojantis šia sistema ir yra visada pasiruošęs suteikti jums pagalbą dienos eigoje.

Parašykite mums