Privatumo politika

Pagal nuo 2018 m. gegužės 25 dienos įsigaliojusį ES Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR),papildytos: mūsų portalo Privatumo Taisyklės ir Sąlygos

Privatumas ir Sąlygos

Kas mes esame?

Tinklapis https://addpess.eu yra valdomas UAB „Adpresa“, Mūsų veikla šiame tinklapyje apima reklamos tarpininkavimo paslaugas tarp reklamos užsakovų ir reklamos tarpininkų bei tinklapių valdytojų. Šis tinklapis yra centrinis tinklapių tinklo mazgas.

Kokius asmens duomenis mes renkame ir kodėl juos renkame?

Tinklapyje yra išsaugomi registruotų jame naudotojų IP adresai ir tie duomenys, kuriuos jie užrašo pildydami naudotojų formas, iš kurių imami duomenys išrašant sąskaitas ir asmeninius pranešimus apie jų paslaugos eigą.

Standartiškai nei UAB „Adpresa“, nei tinklapis addpress.eu atskirai apie savo lankytojus nesaugo jokios asmeninės informacijos, neskaitant užsiregistravusių naudotojų nustatymų, kurių pagrindu automatiškai teikiama nuostatų, pavyzdžiui, kalbos, aplinkos ir t.t. pasirinkimo paslauga.

Tie duomenys, kuriuos AddPress.eu paslaugų užsakovai surašys į narystės formas, išliks tinklapio duomenų bazėje 3 metus po to, kai paskutinį kartą jame apsilankys. Tai gali būti reikalinga iškilus klausimams iš mokesčių srities.

Slapukai - Cookies

Tinklapyje išsaugoma slapukų informacija, siekiant kokybiškai teikti savo lankytojams paslaugas, susijusias su jų užsakymu. Tai vyksta automatiškai ir nėra kažkaip papildomai kontroliuojama ar naudojama kitais, nei pasakyta tikslais.

Su kuo dalinamės jūsų pateiktais asmeniniais duomenimis

AddPress.eu portalas šiais duomenimis nesidalina su jokiomis trečiosiomis šalimis, išskyrus įstatymo numatytus atvejus.

Kiek laiko mes saugosime jūsų duomenis

Naudotojų, kurie registruojasi Addpress.eu tinklalapyje duomenis, mes saugome jų pateiktą asmeninę informaciją jų naudotojo profilyje. Visi naudotojai bet kada gali matyti, redaguoti ar ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus tai, kad jie negali pakeisti savo naudotojo vardo). Tinklalapio administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šią informaciją.

Per Kontaktų formą gauti duomenys saugomi mėnesį (jei būtina), statistiniai duomenys saugomi 36 mėnesius.

Kas yra statistiniai duomenys?

Tai žmonių, pamačiusių skelbimus IP adresai, kurie yra visiškai nuasmeninti, nustatant pagal juos tik regioną. Kitkam jie nereikalingi.

Kokias turite teises į savo asmeninius duomenims

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, galite reikalauti gauti duomenų rinkmeną su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos patys mums pateikėte.

Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Addpress.eu gaunama informacija apie lankytojus nėra kaupiama, sisteminama ar kažkaip apdorojama, siekiant gauti kažkokias išvadas ar duomenis apie juos konkrečiai. Visa informacija yra bendro pobūdžio - pavyzdžiui: kiek žmonių lankėsi svetainėje per mėnesį, iš kokių šalių daugiausiai susirenka lankytojų ir pan.

Kontaktinė informacija

Norėdami susisiekti su mumis savo asmeninių duomenų mūsų portale klausimu, jei kada nors mums juos teikėte, kreipkitės į mus tiesiogiai per Kontaktų formą. https://addpress.eu/ - puslapio apačioje „Rašykite mums“ skyrelyje.

Kaip mes apsaugome jūsų duomenis

Portalo Addpress.eu administracija visada rūpinasi savalaikiu programinės įrangos saugumui atnaujinimu ir nuolat stebi tinklapio bei visos jos įrangos darbą, o visą jai patikėtą informaciją stebi nuo galimo duomenų nutekėjimo. Papildomai, mes stengiamės nekaupti nereikalingos perteklinės informacijos, o jei ji atsiranda, - nedelsiant ištrinama, kai tik išnyksta jos naudojimo poreikis.

Parašykite mums